Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Szafy i komody to niewątpliwie ulubione mebe każdej Pani domu. Można w nich pomieścić bardzo dużo rzeczy, dbając jednocześnie o porządek. Odpowiednio zaprojektowane szafy na wymiar nie tylko wyglądają elegancko ale również w ich wnętrzu można zastosować wiele rozwiązań, dzięki którym wszystkie przedmioty, ubrania i wiele innych rzeczy będą zawsze na swoim miejscu. Odpowiednio dobrane uchwyty, kosze czy szuflady na pewno zaoszczędzą wiele miejsca w Twoim domu.

Nie szukaj szafy czy komody dla siebie w sklepie, zaprojektuj ją z nami i ciesz się nią przez długi czas!

Wykonamy każdy projekt według indywidualnych upodobań jak również doradzimy i zaproponujemy optymalne i najlepsze rozwiązania, wszystko po to abyś się mógł dobrze czuć w swoim domu. Stworzymy szafę będącą ozdobą każdej sypialni czy przedpokoju jak również i taką, która zleje się ze ścianą stając się tym samym nie zauważalna na pierwszy rzut oka.

Oferujemy Ci rozwiązania stylowe jak również modne w obecnych czasach proste i nowoczesne, a za razem eleganckie i funkcjonalne. Wykonane przez nas szafy cechuje dbałość o detale, trwałość użytkowania oraz funkcjonalność. Wykonujemy zabudowy, zabudowy wnęk oraz szafy i komody wolnostojące. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Eleganckie i zawsze na czasie meble na wymiar!