Przeprowadzki

Usługi transportowe, przewóz mebli

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Przeprowadzki Racibórz

Raciborz przeprowadzki

Realizujemy przeprowadzki do najodleglejszych zakątków polski i innych państw Unii Europejskiej. Szybko i profesjonalnie oraz z należytą dbałością o bezpieczeństwo dobytku naszych klientów!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu iż przeprowadzki są bardzo ważnym ale również stresującym przeżyciem. Dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci poczuli się w takiej sytuacji choć trochę lepiej. Pomagamy w demontażu mebli, dowozimy bezpiecznie na miejsce, pomagamy podczas wnoszenia do nowego domu, a następnie wykonujemy montaż wszystkich mebli i stałych części zabudowy.

Dotrzymujemy terminów, jesteśmy zawsze na czas i zobowiązania wobec klienta są zawsze dla nas sprawą priorytetową. Już od dłuższego czasu sprawnie pomogliśmy w przeprowadzkach oraz innych usługach transportowych nie tylko osobom prywatnym, ale również firmom i instytucjom, przewożąc meble, dokumentację, komputery i inny sprzęt.


Usługi transportowe i przeprowadzki Racibórz

Oferujemy profesjonalne usługi transportowe, zapewniamy bezpieczeństwo przewożonego mienia. Pomagamy w demontażu mebli, załadunku oraz montażu w miejscu docelowym. Cechuje nas sprawne działanie, punktualność , rzetelność i bezpieczeństwo. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 24 godziny 7 dni w tygodniu.

 

Przeprowadzki

przeprowadzka - usługi transportowe w pow. raciborskim

Profesjonalnie, bezpiecznie i na czas.W Polsce i na terenie UE.

Przewóz mebli

przewóz mebli

Dowóz nowo zakupionych mebli oraz usługa montaż i demontażu starych.

Usługi transportowe

holowanie racibórz i okolice

Transport urządzeń, maszyn oraz towarów, załadunek i rozładunek.


Eleganckie i zawsze na czasie meble na wymiar!